ws_logo_icon

Mēs, SIA WILL SENSORS, esam Latvijas uzņēmums – automatizācijas un digitalizācijas speciālistu komanda.

Izstrādājam, konsultējam un komplektējam iekārtas tehnoloģisko procesu automatizēšanai – bezoperatora kontrolei, pārraudzībai, mērīšanai un attālinātai vadībai.

Mūsu vēsture

Kādēļ izvēlēties mūs

Mācāmies no labākajiem sensoru ražotājiem

Krājam pieredzi no kritiskākajiem lietotājiem

Esam atvērti visjaunākajām tehnoloģijām un dalāmies zināšanās

Mūsu komanda

Vilis Laksa

Valdes loceklis(Enerģētika, apkures risinājumi, gāze, ūdens un enerģija tehnoloģisko procesu risinājumi)
 vilis@willsensors.lv 29213102

Madara Leoska

Biroja administrators(Personālvadība, saimnieciskie jautājumi) info@willsensors.lv 29449814

Inga Laksa


Vadītāja(TSL Escha transporta pogas un apgaismojums) inga@willsensors.lv 27817404

Ritvars Stradiņš

Tehniskais direktors
(IIOT risinājumi, RFID sistēmas, līmeņa un spiediena kontrole, bezvadu monitoringa iekārtas) ritvars@willsensors.lv 26605885

Rolands Laizāns

Projektu vadītājs(Sensori un savienošana, risinājumi automatizācijai, apkures sistēmu sensori, bezvadu sistēmas, industriālais mākoņrisinājums) rolands@willsensors.lv
 28005598

Norberts Kalve

Produktu speciālists(Baumer produkti, ierīces regulēšanai un mērīšanai, internetveikala pārvaldība) norberts@willsensors.lv 25674473

Kristaps Širaks

IT speciālists(Tehniskie risinājumi un atbalsts LoRaWAN, HMI/PLC, bezvadu iekārtas) kristaps@willsensors.lv 28005598